HAKKIMIZDA | KOCAELİ JENERATÖR

Hakkımızda

Kocaeli jeneratör Konusunda bilgili ve tecrübeli kurucular ile yola çıkmış ve  “Güvenilir Enerji Çözümleri“ sloganıyla 2014 yılında ticari hayatına başlamış profesyonel bir markadır.

Kocaeli Jeneratör  Emsa Jeneratör ve Güçbir Jeneratör markalarının Kocaeli Bölgesi Yetkili Satış ve Yetkili Servisi, Reis Makine ve İndex Jeneratör markalarının Kocaeli Yetkili servisi olarak sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız her geçen gün gelişerek hizmet kalitesini arttırmaktadır.
Kocaeli Jeneratör Eğitimli ve profesyonel çalışanları, güncel ürün yelpazesi , üstün hizmet gayreti, güçlü finansal yapısı, uygun fiyat politikaları, tecrübeli ve çözüm odaklı güvenilir teknik servis yapısı, çevreye duyarlı şirket politikaları ve araç filosu ile müşteri memnuniyetini sürekli en üst sırada tutma kararlığında siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye talip olmuştur.

Kocaeli Jeneratör sürekli değişen teknolojileri yakından takip ederek ,teknik bilgi , tecrübe ve ekipmanlarıyla birlikte ücretsiz güç ve yer tespitini yapar size veya firmanıza ihtiyaç olan ürünü en kısa zamanda tedarik ederek ürünün satış ve yerine montaj uygulamasını yapar. Montaj sonrası 24 Saat teknik servis desteği sunar.

Kocaeli jeneratör TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi (TSE-HYB) sahibi bir marka olarak Siz değerli müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet etmeyi taahhüt eder.

Misyonumuz

Fiyat, kalite ve zamanında teslimat unsurlarını birleştirerek; müşteri beklentilerinin tam karşılandığı, güvenilir ve tercih edilir bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Hedefimiz büyüyen ve gelişen yapımız ile müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına çözümler üretebilmek ve sektöründe tercih edilen bir marka olmaktır. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla güvenilir ilişkilerin kurulduğu, onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmaktır.